Timsaha Futbol Okulu


TİMSAHA FUTBOL OKULU

Timsaha Futbol Okulu’na hoş geldiniz…

Futbol endüstrisinde altyapının önemi her geçen gün artmaktadır. Timsaha Futbol Okulu da hem saha içinde, hem de saha dışında başarılı sporcular ve bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Futbol yeteneklerini doğru metotlarla geliştiren çocukların, bireysel gelişimlerini tamamlamalarını sağlamak en temel amacımızdır. Sözde değil, gerçek anlamda bir ‘akademi’ oluşturmak amacıyla çıktığımız bu yolda, çocuklarınızı en büyük emanetimiz olarak kabul edip, her birini hayat boyu spor yapan bir birey haline getirmek için ekip olarak büyük uğraş vermekteyiz.

SPOR PSİKOLOĞU, BESLENME UZMANI VE İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ

Timsaha Futbol Okulu, saha için eğitime önem verdiği kadar saha dışındaki eğitimlere de büyük önem vermektedir. Spor psikoloğumuz ve beslenme uzmanımız, kulüp bünyemizdeki tüm sporcularımızla özel olarak ilgilenmektedir. Sadece futbol hayatlarında değil, sosyal çevrelerinde de sporcularımızın sağlıklı bireyler olmaları için bu çalışmalar planlanmaktadır. Bu eğitimlerde çocuklar kadar önemli olan ailelere de eğitimler verilmektedir. Yabancı dil eğitimi ise futbolda artık olmazsa olmazlardan birisidir. İleride profesyonel bir kariyer planlayan öğrencilerimizin, saha içerisinde takım arkadaşlarıyla İngilizce iletişim kurmaları konusunda teşvik edici çalışmalar yapmaktayız. Katıldığımız prestijli turnuvalarda, yabancı futbol takımlarına karşı da mücadele eden çocuklarımız, saha içerisinde İngilizce iletişim kuran rakiplere de kolayca adapte olmaktadır.

ANTRENMAN SİSTEMİMİZ VE FARKIMIZ

Biz Timsaha Futbol Okulu olarak, doğru eğitim aldığı takdirde bu şehrin çocuklarının her spor branşında çok başarılı olacaklarının farkındayız. Herkesin malumu, Bursa'nın evlatlarının sahip olduğu gen havuzu, dünyada eşine benzerine az rastlanır türden. Bursasporlu Eski Futbolcu ve UEFA A Lisanslı Teknik Direktör Adnan Yıldız'ın koordinatörlüğündeki antrenör kadromuz, Bursa'nın potansiyelli futbolcu adaylarına en iyi ve en doğru eğitimi verebilmek adına gece gündüz çalışmakta.
Kısacası, sizlerin üzerine titrediği evlatlarınızı, emanetimiz kabul edip, onların spor kültürü ve bilinci ile donatılması adına tüm bilgi ve birikimimizi büyük bir heyecanla aktarmaktayız. Bu şehrin çocuklarının başaramayacağı hiçbir şey olmadığının bilinciyle, emanetlerimize gözümüz gibi bakıyoruz. Unutmayın; biz sadece futbolcu değil, hayatı boyunca bilinçli sporcular yetiştiriyoruz...